دره دندان سیستم انتقال محققان استفاده

دره: دندان سیستم انتقال محققان استفاده انتقال خون اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث اتهام قتل عمد جهت خواننده رپ

خواننده رپ با مشخص شدن علت فوت پدرخوانده‌اش، در برابر اتهام قتل عمد قرار گرفت. پزشکی قانونی علت فوت مرد میانسال را ضربه به سر اعلام کرده است.

اتهام قتل عمد جهت خواننده رپ

اتهام قتل عمد جهت خواننده رپ

عبارات مهم : ایران

خواننده رپ با مشخص شدن علت فوت پدرخوانده اش، در برابر اتهام قتل عمد قرار گرفت. پزشکی قانونی علت فوت مرد میانسال را ضربه به سر اعلام کرده است.

به گزارش جام جم، حمیدرضا 24 ساله خواننده رپ ایرانی است که 24 مرداد امسال در جریان درگیری با شوهر مادرش در منزل ای در خیابان ملاصدرای پایتخت کشور عزیزمان ایران باعث فوت او شد. وی با دستور بازپرس سجاد منافی آذر، مدیر شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 پایتخت کشور عزیزمان ایران بازداشت شد.

اتهام قتل عمد جهت خواننده رپ

این خواننده رپ در جریان تحقیقات قضایی مدعی شده است بود قصد کشتن شوهر مادرش را نداشته هست. روز درگیری چون متوجه شده است پیرمرد دوباره با مادرش درگیر شده است و وی را کتک زده، جهت ترساندن و تذکر دادن به وی به آنجا رفته تا او را مجبور کند دیگر با مادرش بدرفتاری نکند که میان آن دو درگیری رخ داده و وی با او درگیر شده است و بعد از چند روز وی در بیمارستان فوت کرده است.

درحالی که او مدعی بود ناخواسته و در اوج خشم در درگیری باعث فوت پیرمرد شده است هست، با دستور قضایی به اتهام قتل عمد روانه زندان رجایی شهر کرج شد. این درحالی بود که سه فرزند مقتول با حضور در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از عامل جنایت شکایت کردند و شرط گذاشتند اگر او واقعیت ماجرا را بگوید وی را می بخشند. درحالی این شرط از سوی خانواده مقتول گذاشته شده است بود که خواننده رپ همچنان گفته های قبلی اش را تکرار کرده و می گفت ناخواسته مرتکب این قتل شده است است.

خواننده رپ با مشخص شدن علت فوت پدرخوانده‌اش، در برابر اتهام قتل عمد قرار گرفت. پزشکی قانونی علت فوت مرد میانسال را ضربه به سر اعلام کرده است.

تحقیقات دراین باره ادامه داشت تا این که با گذشت سه هفته، دیروز کارشناسان پزشکی قانونی به بازپرس پرونده اعلام کردند علت فوت مرد میانسال، خونریزی و آسیب مغزی بر اثر اصابت جسم سخت به آهیانه راست متوفی هست. با مشخص شدن علت فوت پیرمرد، خواننده رپ در برابر اتهام قتل عمد قرار داده شد و روند پیگیری به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

واژه های کلیدی: ایران | پیرمرد | ایرانی | پیرمرد | خواننده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs