دره دندان سیستم انتقال محققان استفاده

دره: دندان سیستم انتقال محققان استفاده انتقال خون اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چرا کلاه قرمزی در شبکه نمایش خانگی توقیف شد؟

حدود دو ماه پیش بود که سازندگان مجموعه کلاه قرمزی اعلام رسمی کردند که بعد از عدم توافق با تلویزیون در روی آنتن فرستادن مجموعه کلاه قرمزی ٩٦ قصد دارند این مجموعه

چرا کلاه قرمزی در شبکه نمایش خانگی توقیف شد؟

چرا کلاه قرمزی در شبکه نمایش خانگی توقیف شد؟

عبارات مهم : سینما

حدود دو ماه پیش بود که سازندگان مجموعه کلاه قرمزی اعلام رسمی کردند که بعد از عدم توافق با تلویزیون در روی آنتن فرستادن مجموعه کلاه قرمزی ٩٦ قصد دارند این مجموعه را از طریق شبکه نمایش خانگی توزیع کنند؛ این اتفاق البته در آن روزها رخ نداد..

در جریان کش و قوس های این ادعا، به رغم این که حسین پارسایی، مدیرکل دفتر نمایش خانگی اعلام کرده بود كه حقوق عروسک های کلاه قرمزی در سال ٨٨ از طرف شبکه دو به تهیه کننده واگذار شده است هست، مدیران تلویزیون زیر بار نرفته و عنوان کردند که حقوق عروسک های کلاه قرمزی متعلق به تلویزیون هست؛ و تولیدکنندگان مجموعه نیز با این که اظهار داشتند مدارکی را مبنی بر واگذاری حقوق این عروسک ها از طرف تلویزیون به تهیه کننده دارند، ولی به هر حال نتوانستند در تاریخ موعود کلاه قرمزی را از طریق شبکه نمایش خانگی روانه منزل ها کنند.

چرا کلاه قرمزی در شبکه نمایش خانگی توقیف شد؟

این داستان با تمام پیچیدگی هایش در حال حاضر دو ماه می شود که ادامه یافته هست؛ ولی به نظر می رسد کلاف سر در گم این قضیه در حال باز شدن هست. درواقع سخنان تازه حسین پارسایی راجع به پرسشها متفاوت مربوط به نمایش خانگی می تواند در روشن شدن آینده پخش کلاه قرمزی ٩٦ موثر افتد.

مدیرکل دفتر نمایش خانگی در حالی که قبلا از واگذاری حقوق عروسک های کلاه قرمزی به تهیه کننده خبر داده بود، در گفت وگوی اخیرش به صراحت گفته دستور قضائی توزیع این برنامه محبوب را تعلیق کرده هست. پارسایی خبر از پروسه ای می دهد که باید طی شود تا آینده این پرونده روشن شود: در حال حاضر بنا به دستور قضائی تا پیگیری حقوقی، توزیع کلاه قرمزی تعلیق شده است است و صدور پروانه نمایش جهت کلاه قرمزی تابع شرایط بروکراتیک مابین دو شرکت صداوسیما و امور سینمایی و ابلاغ مجدد قضائی است که در صورت حل اختلاف موارد به شکل مقتضی انجام می شود.

حدود دو ماه پیش بود که سازندگان مجموعه کلاه قرمزی اعلام رسمی کردند که بعد از عدم توافق با تلویزیون در روی آنتن فرستادن مجموعه کلاه قرمزی ٩٦ قصد دارند این مجموعه

او اظهارنظر قبلی خود راجع به واگذاری حقوق عروسک ها به تهیه کننده را چنین توجیه می کند: اعتقاد دارم مدیریت فرهنگی وظیفه دارد جهت میانداری و کمک به حل مشکلاتی از این قبیل و حفظ حرمت بازیگران و صورت های معروف و جایگاه عالی نظام، مواردی را به قصد تنویر افکار عمومی بیان کند و البته مصاحبه اینجانب در مورد حقوق عروسک های کلاه قرمزی با حفظ منافع طرفین صورت گرفت.

این مدیر شرکت سینمایی همچنین در پاسخ به شایعات اخیر مبنی بر کوتاه شدن فیلم ٥٠ کیلو آلبالو جهت ورود به شبکه نمایش خانگی و اعلام رسمی اصلاح فیلم های مادر قلب اتمی و اکسیدان از طرف معاون امور استان های وزارت ارشاد، سانسور فیلم های سینمایی در شبکه نمایش خانگی را خیلی طبیعی می داند: این اتفاق خیلی طبیعی هست. مدیوم سینما با نمایش خانگی و حتی تلویزیون متفاوت هست؛ مسأله حریم خانواده است.

بنابراین نمی توانیم به شکل فراگیر و عام هر آنچه در سینما اکران می شود، مناسب نمایش خانگی دانست؛ باید در نظر بگیریم چه گروهی در شبکه نمایش خانگی مخاطب هستند. مخاطب در سینما حق گزینش محض دارد ولی در شبکه نمایش خانگی اعضای یک خانواده در سنین متفاوت در کنار هم به تماشای یک اثر می نشینند.

چرا کلاه قرمزی در شبکه نمایش خانگی توقیف شد؟

بنابراین در شبکه نمایش خانگی بنا به ذوق و سلیقه مخاطبان و البته فراگیری زیاد و دسترسی ساده تر، این حساسیت و احترام متقابل مهم است.

واژه های کلیدی: سینما | عروسک | نمایش | مجموعه | سینمایی | تلویزیون | تهیه کننده | شبکه خانگی | کلاه قرمزی | پخش کلاه قرمزی | مجموعه کلاه قرمزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs