دره دندان سیستم انتقال محققان استفاده

دره: دندان سیستم انتقال محققان استفاده انتقال خون اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شفر بلـه گفت ولی امضـا نکرد!

با توجه به روند رو به رشد استقلال با وینفرد شفر قطعا عدم تمدید قرارداد با این مربی آلمانی می تواند ناکامی بزرگی جهت مدیران و اعضای هیئت مدیره کلوب استقلال باشد.

شفر بلـه گفت ولی امضـا نکرد!

شفر بلـه گفت ولی امضـا نکرد!

عبارات مهم : ستاره

با توجه به روند رو به رشد استقلال با وینفرد شفر قطعا عدم تمدید قرارداد با این مربی آلمانی می تواند ناکامی بزرگی جهت مدیران و اعضای هیئت مدیره کلوب استقلال باشد. دقیقا هم به همین خاطر مسئولان استقلال در یک ماه اخیر تمام تمرکز خود را روی عنوان تمدید قرارداد شفر و کادر فنی گذاشته و تاکنون چندین جلسه ما محوریت همین عنوان تشکیل شده است است.

شفر بلـه گفت ولی امضـا نکرد!

به گفته اکبر عباسی ملکی، عضو هیئت مدیره کلوب استقلال در آخرین جلسه برگزار شده است که با حضور نمایندگان اسپانسر رسمی کلوب استقلال بوده طرفین جهت تمدید قرارداد به توافقات نهایی دست یافته اند و قرار است به زودی قرارداد سرمربی موفق آبی های پایتخت رسما تمدید شود. گفته می شود شفر جهت تمدید قرارداد شروطی دارد که در بین آن ها هم پرسشها مادی دیده شده است و هم پرسشها فنی و حمایتی. در خصوص پرسشها مالی اسپانسر به شفر این تضمین را داده که مطالباتش به موقع پرداخت خواهد شد و در طول فصل نه او و نه دیگر اعضای کادر فنی دغدغه ای در این زمینه نخواهند داشت.

باشگاه استقلال هم در زمینه فنی به شفر این اطمینان را داده که ستاره های تاثیرگذار و کلیدی تیم جهت فصل آینده حفظ خواهند شد و به زودی مذاکرات جهت تمدید قرارداد این بازیکنان شروع می شود. در آخر جلسه نیز شفر با حامی مالی شخصی خودش در استقلال قرارداد همکاری امضا کرد؛ قراردادی که می تواند شاهدی باشد بر توافق نهایی شفر و کلوب استقلال و قطعی شدن همکاری وی جهت فصل آینده با این تیم.

با توجه به روند رو به رشد استقلال با وینفرد شفر قطعا عدم تمدید قرارداد با این مربی آلمانی می تواند ناکامی بزرگی جهت مدیران و اعضای هیئت مدیره کلوب استقلال باشد.

اما به هر حال هنوز شفر بله آخر را به کلوب استقلال نداده و این امکان وجود دارد که شفر امضای نهایی قرارداد تازه خود را به بعد از تمدید قرارداد بازیکنان مورد نظر و اطمینان از ماندن آن ها در استقلال موکول کرده باشد. با توجه به قراردادی که شفر با اسپانسر بسته و توافقات صورت گرفته به نظر می رسد این سرمربی با تجربه آلمانی به پیشنهاد استقلال جهت تمدید قرارداد پاسخ مثبت داده ولی امضای نهایی قرارداد چند روز دیگر و بعد از تمدید قرارداد بازیکنان صورت خواهد گرفت.

باشگاه استقلال هم با در نظرگرفتن این که حالا از بابت ماندن شفر خیالش راحت شده است می تواند طبق لیست مربی آلمانی خود جهت تمدید قراردادها اقدام مورد نیاز را صورت دهد. به این ترتیب به احتمال فراوان بعد از فینال جام حذفی که قرار است 13 اردیبهشت برگزار شود، مسئولان استقلال مذاکرت خود جهت تمدید قرارداد ستاره های تیم را کلید خواهند زد و بعد از تمدید قرارداد ستاره ها قرارداد تازه شفر نیز امضا خواهد شد تا استقلال با تمام توان خود را جهت حضوری قدرتمند در مسابقه های فصل آینده لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا آماده کند.

خراسان

واژه های کلیدی: ستاره | قرارداد | استقلال | اسپانسر | بازیکنان | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs